Медовий місяць: найромантичніші місця Болгарії

Болгарія – це країна суцільний курорт, в якому мріють побувати практично всі, проте особливо подобаються болгарські узбережжя молодятам у медовому місяці. Саме тут зосереджена найбільша кількість романтичних місць, де можна ще раз зізнатися у коханні, повторити одне одному шлюбні обітниці чи просто побути в двох, насолоджуючись щастям. Ми підібрали 7 красивих місць Болгарії, які точно сподобаються закоханій молодій парі.

Старе місто Несебра

Старе місто Несебра

Включене в перелік пам’яток культури ЮНЕСКО, і в цьому немає нічого дивного, адже древні залишки, історичні та культурні пам’ятки, а також по-європейськи розкішна бруківка на вулицях – все це мусить бути збережено для майбутніх поколінь. В такому місці просто неможливо ще раз не закохатися, сидячи за келихом вина в ресторані біля моря.

5_1312541152

Синеморець

Невеликий, проте дуже популярний своїм унікальним ландшафтом, чистою водою та красивою природою курорт. Знаходиться на південному заході Болгарії, в місці, де річка Велека впадає в Чорне море. Тут приємно перебувати як лише двох, так і веселою компанією.

Лозенець

Лозенець

Один з найсучасніших болгарських курортів. Ідеально підходить для активних молодих людей, захоплених підводним пірнанням. А ввечері їх чекатиме приємна музика і танці на пляжі.

Созополь

Созополь

Славиться старовинними будинками з дерева, більшість яких вважається національними пам’ятками. Недалеко від міста є водяні плантації лілій (62 гектари), а також природний заповідник ріки Ропотамо. Взявши напрокат яхту чи човен, можна здійснити романтичну поїздку на острів святого Івана.

Камен Бряг

Камен Бряг

Саме в цьому курортному місці можна зустріти незвичайних і казкових птахів – сов, бакланів і златоглазок. Любителям природи це місце, безумовно, буде до душі, адже щебетання птахів завжди створює особливу романтичну атмосферу.

Балчик

Балчик

В Балчику медовий місяць здасться справжньою казкою. Тут знаходиться Палац – колишня резиденція румунської королеви Марії.  До ручі, в саду біля нього діє винний погріб, де можна насолодитись солодким чи терпким смаком вина.

Бургаська затока

Бургаська затока

Одна з наймасштабніших заток Болгарії. Знаходиться біля міста Бургас, відвідуючи яке, слід обов’язково побувати на старому мості, з якого прекрасно видно море і романтичний захід сонця.

Залишити Відповідь