Топ-5 країн, де можна дешево і цікаво відпочити

Економити на відпочинку за рахунок зниження його якості, звісно, не хочеться, проте зменшення платоспроможності, зростання курсу валюти диктує свої правила. Дехто повністю відмовляється від відпочинку, не бажаючи проживати у готелях невисокого рівню, проте більшість все таки шукає альтернативні варіанти, достойні не меншої уваги. Ми підібрали п’ять країн світу, в яких можна не лише дешево відпочити, але і цікаво провести час.

Таїланд

Таїланд

Безумовно,  Таїланд – один із лідерів нашого списку, адже саме тут можна винайняти дуже дешеве житло. Оплативши всього 30 доларів за місць, отримуєш затишну кімнату, хоч і не біля самого моря, проте дуже близько від нього. Харчування тут також достатньо недороге. На місцевих ринках можна купити практично все – починаючи від фруктів і закінчуючи м’ясом. Для тих, хто не хоче готувати, кожні кілька метрів продавці кіосків пропонують обід – курча з рисом або місцевою локшиною. Таїланд славиться не тільки недорогими цінами, але і прекрасними пейзажами, історичними і культурними пам’ятками, тому цікаво проведений час тут гарантований.

Камбоджа

Камбоджа

Житло тут відносно недороге – в середньому місяць проживання обходиться в 150-200 доларів, проте потік туристів у Камбоджа з кожним роком сприяє зростанню вартості. Зекономити можна, знайшовши собі компаньйона. А от з харчуванням проблем взагалі не буде – ситний обід обходиться в районі долара-двох.

Філіппіни

Філіппіни

Ціни на житло тут вищі, ніж у Таїланді. Наприклад, винайняти порядну квартиру в місті можна за 350 доларів. Проте, в невеликих населених пунктах вартість проживання менша, як мінімум,  в два рази. Що стосується харчування, то їжа тут досить дешева. Наприклад, літровий кухоль пива буде коштувати трохи більше половини долара.

Коста-Ріка

Коста-Ріка

Саме Коста-Ріка вважається найбільш мальовничою країною. Унікальна тут і культура, і природа. Туристи з усього світу з’їжджаються сюди, щоби з релаксом провести кілька тижнів чи місяць. До речі, таке задоволення обійдеться від 300 до 600 доларів за місяць, а самостійно готуючи їжу, можна тратити не більше долара за день.

Беліз

Беліз

Беліз, раніше відомий як Британський Гондурас, – ідеальне місце для любителів прекрасних пейзажів і дайвінгу. Саме тут можна жити цілий місяць всього лише за 500 доларів. З них триста необхідно буде віддати за доволі просторий будинок, в якому сміло можуть проживати одразу четверо, а решта піде на харчування та розваги. До речі, відчутно зекономити в Белізі можна, готуючи їжу самостійно, адже продукти тут недорогі і дуже смачні.

Залишити Відповідь