Загальний

79€

     NEW    Виїзд із Луцька!          

  ЛуцькКраківВелічкаЛанцутЛуцьк

1

~ 79€ ~

1 день – 23:30 – Збір групи на зд вокзалі м.Луцька. Відправлення автобуса. Проходження кордону.

2 день – Прибуття до Кракова. Сніданок (факультативно).Оглядова пішохідна екскурсія по Кракову : Ринкова площа, Торгові ряди Сукенніце, Барбакан, славнозвісний Ягеллонський університет, собор Святої Діви Марії, 2монастир Францисканців + Вавельський пагорб, Кафедральний собор, печера вавельського Смока; Пропонуємо відвідати Королівський замок (15€); Розселення в готелі. Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Відпочинок у відомому найбільшому аквапарку Центральної Європи (10€);Екскурсія давнім районом  Кракова, Казіміржем, він до сьогодні береже історію, культуру, звичаї  та традиції єврейської нації. У лабіринтах його вулиць з невеличкими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. Його культура й далі продовжує  процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе та книгах.

33 день – Сніданок. Виселення з готелю;   Виїзд на екскурсію в Соляні копальні Велічка (25€ ); Підземні лабіринти довжиною понад 300 км, соляні озера,штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св.Кінгі на глибині 101 м – це варто побачити! Екскурсія в шахту (пішохідна), повертаємось на верх шахтарським  ліфтом;Обід (факультативно)Екскурсія до Ланцутського замку. Цей замок, князя Любомирського у  Ланцуті , один з найбільш значних палацово-паркових ансамблів на території Польщі, справжня скарбниця національної історії та культури; Відправлення до Луцька. По дорозі є можливістьвідвідатиторговий центр  «Галерея  Краковська».

4 день06:00 – Орієнтовнеповернення до Луцька.

У вартість туру включено: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі зі сніданком, екскурсії по програмі, страховка, супровід керівникa групи.

У вартість туру не включено: консульський збір 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму), збір ППВА (візовий центр)25€, вхідні білети по програмі, факультативні екскурсії, харчування поза програмою, особисті витрати.

                                                       

                                                                                         

01 Надіслати заявку

Приносимо вибачення, ще немає відгуків про цей тур.