Загальний

Відпочинок в Болгарії від 240 євро!!!

 

Зазвичай акція раннього бронювання для літа стартує в лютому-березні, для зимових напрямків – наприкінці літа-початку осені. Але кожен готель і туроператор встановлює свої умови і терміни. У деяких випадках ціни на тури ростуть поступово в міру наближення дати відпочинку. В цілому знижки на місця в готелях по акції раннього бронювання можуть досягати 40% – 50%!!!

Є готелі та напрямки (зокрема, гірськолижні), які тільки так і продаються, тому що їхні прихильники не готові зупинятися десь ще й дбають про свій відпочинок завчасно. Це дорогі курорти для самої вимогливої ​​аудиторії.

Заплативши за тур раннього бронювання, ви можете не переживати про коливання курсів валют (адже в сезон курс зростає, а оплата відбувається в гривнях відповідно до курсу євро або долара). Після того, як ви внесли оплату, будь-які зміни на валютному ринку вас вже не стосуються.

Також раннє бронювання добре для турів в країни Шенгенської зони, де необхідно оформляти візу заздалегідь. Так ви вбережете себе від ситуації, коли залишається кілька днів до виїзду, а ви ще не знаєте, дали вам дозвіл на в’їзд чи ні.

 

 

 

 

 

 

01 Надіслати заявку

Приносимо вибачення, ще немає відгуків про цей тур.